به اطلاع مي رساند بروزرسانی وبگاه (وبسایت) شركت مهندسي پارس اكباتان كيان به اتمام رسيد و پياده سازي درگاه (پرتال) جامع شركت نيز در حال اجرا مي باشد.
واحد فناوري اطلاعات و ارتباطات

به اطلاع مي رساند شركت مهندسي پارس اكباتان كيان با ياري جمعی از خیرین عزیز، هیات مدیره، سهام داران و کارکنان شرکت در قدمي خيرخواهانه اقدام به توليد ژل ضدعفوني كننده و ماسك براي رفع نياز بيمارستان هاي شيراز و كاركنان آنها نمودند و تاکنون کالا های تولید شده را به بیمارستان های حضرت علی اصغر و محمد نمازی شیراز تحویل داده اند.

خيرين عزيز مي توانند با آقاي مهندس سيد رضا زرگر مرادي در اين خصوص و ادامه این روند هماهنگي نماييد.

شماره تلفن همراه: 09170650016

به اميد بهبودي و سلامتي براي همه هموطنان

#در_خانه_میمانیم

#کرونا_را_شکست_میدهیم

به اطلاع می رساند شرکت مهندسی پارس اکباتان کیان به منظور تامین نیروی انسانی خود در سال 1399 در جهت انجام پروژهای آتی شرکت، اقدام به جذب نیرو در سال جدید خواهد نمود. نیازمندی های مورد نظر شرکت در این خصوص در اوایل سال جدید توسط وبگاه شرکت و سایر روش ها اطلاع رسانی خواهد شد.

شرکت مهندسی پارس اکباتان کیان سال جدید را پیشاپیش به تمامی سهامداران عزیز، کارکنان ساعی و هیات مدیره محترم تبریک عرض می کند.

به اطلاع تمامی سهامداران محترم شرکت مهندسی پارس اکباتان کیان می رساند طبق آخرین تغییرات رسمی شرکت سرمایه ثبتی شرکت از مبلغ 900 میلیون تومان به 4.5 میلیارد تومان افزایش یافت.

به اطلاع می رساند طبق آخرین تغییرات رسمی ثبت شده، رییس و نایب رییس و اعضای هیات مدیره شرکت پارس اکباتان کیان به شرح ذیل می باشد.

  • آقای علی دبیران خلیفه قشلاقی رییس هیات مدیره
  • خانم سهیلا یزدان پناه نایب رییس هیات مدیره
  • خانم زهرا بصیریان عضو هیات مدیره
  • آقای علی خالپور علمداردهی عضو هیات مدیره
  • خانم زیبا عسکری عضو هیات مدیره
  • خانم سارا عسکری عضو هیات مدیره
  • خانم ندا یزدان پناه عضو هیات مدیره
  • آقای سینا یزدان پناه علمدارلو عضو هیات مدیره

به اطلاع می رساند آخرین روز کاری شرکت در سال 1398 روز پنجشنبه مورخ 22 اسفند 1398 بوده و اولین روز شروع فعالیت شرکت در سال جدید روز شنبه مورخ 16 فروردین 1399 خواهد بود.

همایش عملکرد شرکت مهندسی پارس اکباتان کیان در سال 1398 در روز چهارشنبه مورخ 7 اسفند ماه 1398 ساعت 16 الی 19 با حضور سهامدارن و کارکنان محترم شرکت مهندسی پارس اکباتان کیان و برخی از مدعوین حوزه های صنعت، ساختمان و سرمایه گذاری برگزار گردید. این همایش با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و سرود ملی کشورمان شروع شد و با سخنرانی آقای مهندسی علی دبیران، مدیرعامل و ریس هیات مدیره شرکت مهندسی پارس اکباتان کیان ادامه پیدا کرد، ایشان ضمن تشریع عملکرد شرکت در سال 1398، برنامه های آتی شرکت را در سال آبنده بیان نمودند و در انتها به پرسش های سهامداران و حاضرین در خصوص عملکرد و برنامه های آتی شرکت پاسخ دادند.

به اطلاع می رساند همایش عملکرد شرکت مهندسی پارس اکباتان کیان در سال 1398 در روز چهارشنبه مورخ 7 اسفند ماه 1398 ساعت 16 الی 19 در سالن همایش خانه سلامت به نشانی شیراز – خیابان قصردشت – خیابان مهدی آباد برگزار می گردد. در این همایش تمامی سهامداران و کارکنان محترم شرکت دعوت می باشند، همچنین به حضور این افراد دعوت نامه رسمی نیز ارسال  می گردد، افراد فعال حوزه صنعت، ساختمان و سرمایه گذاری که علاقه مند به حضور در این همایش می باشند می توانند برای هماهنگی با مدیریت واحد بازاریابی شرکت تماس داشته باشند.

به اطلاع می رساند دفتر شهرستان شیراز شرکت مهندسی پارس اکباتان کیان در روز شنبه مورخ 1 آبان ماه 1398 به نشانی استان فارس – شهرستان شیراز – خیابان اردیبهشت شرقی – کوچه ۱ – ساختمان کاظمی – طبقه ۴ – واحد ۸ افتتاح شد.